KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143356

nr 1614 3356

Sam Persson

(f. 1907), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Daterad -38. Olja på duk, 53x69 cm, yttermått inklusive ram: 64x80 cm

Sam Persson, svensk bildkonstnär född 1907.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:11:30

16/4 02:44:33 1      Vinnande bud

Sam Persson

Läs mer om Sam Persson